WWW.TOURCLUB.COM.UA

НА САЙТ :: ТУРИ :: КАЛЕНДАР :: ПРО НАС
Сьогодні: 22 березня 2019, 09:13

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 29 липня 2013, 08:46 
Офлайн
User

Повідомлення: 1
Доброго дня!
Хочу поділитися враженнями щодо сплаву 17-21 липня 2013 року по річці Дністер «До Хотина за п'ять днів». Для мене, як для міського жителя, який останній раз ходив в туристичний похід ще у шкільні роки, це була чиста авантюра, а також можливість перевірити та довести собі, що «Я ЦЕ ЗМОЖУ». Нас вісім чоловік приїхало до Заліщиків, де ми приєднались до іншої групи, яка вже сплавлялась до того шість днів. Було трошки лячно, чи витримаю навантаження греблі, але як не дивно, великих зусиль мені не знадобилось, все на стільки було вдало розплановано, фізичні нагрузки майже не відчувались, тому водна мандрівка принесла лише позитивні емоції та відмінний настрій. Чудові краєвиди річки Дністер на декілька днів перенесли від динамічних трудових буднів до первозданної природи, тиші та плескоту води, екскурсії додали знань про історію Ураїни. Відпочинок вийшов просто супер! Окрема подяка керівнику туру Василю Кльоцу за вміння професійно підтримувати невимушену, веселу атмосферу у колективі (хочу замітити, що на нашому катамарані було шість різних за віком, фахом та вподобаннями жінок і дівчат, але Василь зумів поладнати з усіма), за цікаві історичні факти, розповіді, екскурсії та вміння швидко вирішувати проблемні питання (перша ночівля була в полі з доволі крутим спуском до річки, і яке було здивування, коли зранку виявилось, що Василь не полінився і викопав сходинки для спуску до річки, було дуже приємно відчути турботу). Також хочу подякувати Володі за неймовірно смачну їжу та всім учасникам сплаву за гарну компанію і чудовий відпочинок.
Турклуб ви найкращі, наступного року, при можливості, обов’язково ще поїду на відпочинок з Вами.

Інна, м. Київ

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Активный отдых в Украине: рафтинг в Украине, сплавы по Днестру рафтинг на Черемоше в Карпатах, экскурсии в пещеру Млынки