WWW.TOURCLUB.COM.UA

НА САЙТ :: ТУРИ :: КАЛЕНДАР :: ПРО НАС
Сьогодні: 22 березня 2019, 08:56

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Сплав 7-8 вересня 2013 року
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2013, 14:42 
Офлайн
User

Повідомлення: 2
Минув тиждень після повернення з дводенного сплаву по Дністрі. Це був мій другий сплав у житті. Перший раз я сплавлялась байдаркою теж по Дністрі і скажу, що другий раз на катамарані мені сподобалось більше. На ньому більше місця і без жилету я почувала себе вільніше. Погода була чудова. Увесь тиждень перед тим падав дощ, було прохолодно, а субота та неділя видались чудовими. Додам, що початок сплаву співпав з моїм днем народження і Природа зробила мені найкращий дарунок! Люди, з якими я подорожувала, виявились милими і цікавими співбесідниками, хорошими людьми.
Вчора, коли я готувалась написати відгук, мені до рук випадково потрапила книга «Метафізика Карпат». Книга знайомить з легендарними місцями краю, є своєрідним путівником по «місцях Сили» Прикарпаття. У випадкові речі я давно перестала вірити, тому впевнена, що я її прочитала для того, щоб поділитись з Вами інформацією, а вона виявилась дуже цікавою. Ми знаємо, що Дністер ділить землі двох етногеографічних масивів – Покуття і Поділля. Тут завжди селились люди. Дністровський каньйон – місце чисельних скельних монастирів, гротів та печер відлюдників та містиків – так пишуть автори. ««Місць сили» у Дністровському каньйоні так багато, що метафізики говорять по ціле «Придністровське Плато Сили», на якому можна знайти і мегалітичні комплекси часів енеоліту, і печери середньовічних містиків, і таємничі солярні святилища у гротах.
Навіть невтаємничена людина відчуває особливу енергетику Плато Сили. В сонячні дні на Вершині літа ( від Купала до дня Св. Петра і Павла) у каньйоні виникають «стовпи Сили» - своєрідні трансцендентні і енергетичні канали, через які жерці минулого і дослідники наших часів отримували та отримують інформативні «гіперфрейми» з глибин всесвіту». Ось так пишуть автори про Дністер. Ще у книзі згадується про Червоногородський та Раковецький замки та одне із знаних «місць сили» - знаменитий Джуринський водоспад біля Червоногородського замку, їх ми теж відвідували по маршруту.
Пишучи відгук, я згадала, що Природа зробила мені ще один подарунок або знак – я не знала як це правильно трактувати. У суботу, після першої чалки та вечері я пішла до Дністра мити посуд, а перед тим пройшов невеликий дощик і на нашому березі на пару хвилин народилась веселка. Це було так гарно! Роздумуючи про усе це разом, я заглянула в Інтернет – і от що я знайшла серед багатьох матеріалів за адресою http://www.trimir.info/index.php?id=293 . «Знаки та сни підтверджують факт перебування у просторі місця Сили і є по суті Дарами. Слід зазначити, що звичайній людині дуже тяжко відрізнити Знаки від своїх фантазій. Таким чином, мандри Особливими Місцями, справа не проста. Вона є в першу чергу дзеркалом самого мандрівника. Тобто, якщо ти від світу цього, то дуже мало вірогідно, що ти отримаєш щось достеменне і цінне. Все вимагає певної платні: чим більше даєш, тим більше можеш взяти».
Ось такі матеріали для роздумів…
Ще раз дуже вдячна Клубові та людям, які там працюють за можливість подорожувати та пізнавати Україну!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Сплав 7-8 вересня 2013 року
ПовідомленняДодано: 15 вересня 2013, 18:42 
Офлайн
Tourist

Повідомлення: 198
Дякую і Вам, Алло

За цікавий матеріал для роздумів...

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Сплав 7-8 вересня 2013 року
ПовідомленняДодано: 15 жовтня 2013, 12:24 
Офлайн
Site Admin

Повідомлення: 160
Цікаво! Шукаю книгу

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 3 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Активный отдых в Украине: рафтинг в Украине, сплавы по Днестру рафтинг на Черемоше в Карпатах, экскурсии в пещеру Млынки