WWW.TOURCLUB.COM.UA

НА САЙТ :: ТУРИ :: КАЛЕНДАР :: ПРО НАС
Сьогодні: 22 березня 2019, 08:56

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: 2-3 лютого 2013 шалені вихідні!
ПовідомленняДодано: 06 лютого 2013, 20:39 
Офлайн
User

Повідомлення: 1
Хочу щиро подякувати всім, хто був причетний до організації нашого дводенного туру «печера млинки шалені вихідні».
Мені було складно зважитися на цю подорож по декільком причинам. Причина перша – ця подорож декілька разів переносилася, відмінялася і мене вже друзі почали лякати знаками Долі «зверху». По друге я вирішила податися до печер сама – без звичної команди товаришів. Та незважаючи на це все обійшлося, а позитивні враження навіть перевищили мої сподівання.
В першу чергу хочу подякувати нашому інструктору Ігореві, який виводив нас із заплутаних печерних лабіринтів цілими і неушкодженими. Безперечно для людини, яка не перший раз проходить печерами, ті маршрути які подолала наша група можуть здаватися майже дитячими, але для нас це були складні, для деяких навіть, так і не подолані перепони.
Чого тільки варта дитяча розпора…емоції вона викликає далеко не дитячі.
Окремо хочу подякувати Ігореві за його дотепний гумор, анекдоти які дуже часто піднімали бойовий запал групи і допомагали просуватися (радше проповзати) вперед.
Не можу обійти увагою і Марину, яка настільки смачно готувала, що звичні страви просто зміталися зі столу.
Щодо самих печер – це цікаве селф випробування. По-перше ти дивуєшся здатності свого тіла скластися в декілька разів, ти в шоці від власних м’язів які розтягуються як у професійної танцівниці щоб дотягтися до «сусіднього» камінця.
І в єдиному бажанні доповзти, дотягтися, перескочити – ти проходиш повз справжнє підземне море, яке ніби спеціально для тебе «розвело» свої кам’яні хвилі.
Добре що інструктор зупинявся і звертав нашу увагу на ту красу заради якої ми сюди приїхали.
Вже минуло кілька днів а я до сих пір знаходжуся під враженням від краси печерного світу, і від власної непоганої фізичної підготовки.
Може не завтра, але бажання повернутися таки є…по перше треба все ж таки зазирнути у «роддом», а по друге зробити більш якісні фото.
Печери зайвий раз переконують, що найталановитіший і найгеніальніший митець – це природа, тільки вона здатна створити таке диво! А провівши кілька годин поміж камінням та й ще під землею починаєш ще більше цінувати Світ Божий!
Ще раз дякую добродіям з клубу Турклуб, і щиру сподіваюся що моя перша подорож з ним не остання.

С повагою,
Наталя

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Активный отдых в Украине: рафтинг в Украине, сплавы по Днестру рафтинг на Черемоше в Карпатах, экскурсии в пещеру Млынки