WWW.TOURCLUB.COM.UA

НА САЙТ :: ТУРИ :: КАЛЕНДАР :: ПРО НАС
Сьогодні: 22 березня 2019, 08:56

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2015, 15:48 
Офлайн
User

Повідомлення: 11
Доброго дня.

Трохи з затримкою, але все ж таки... те, що особисто мені запам'яталося.

Мокрі Чернівці і екскурсія в Університет (це з персональної програми)
Арсен, який проходив румунський кордон пішки, а назад, коли поверталися, то вже було все-одно :-)

Перепакування рюкзаків.
- Рома ти впевнений, що 6-ть буханок хліба - не забагато? Ні, ти впевнений на 100%
- Та 100%! Хрест на пузі... :men:

Злива та перший табір: багаття, сушка одягу, цуценя та циган :-)

Підйом... Втома та допінг від Олі. Допінгом був погляд, коли я намагався пропустити її вперед, типу "що і це все?!". Його вистачило на довго.

Гори.. гори... гори...
Часто виникали асоціації з мультфільмом "Їжачок в тумані", бо часто йшли в хмарах.
Сильний холодний вітер, коли повітряні маси перевалювалися через хребет.
От не знаю... чи то було гало, чи то була просто райдуга повним колом. Декілька раз ловив її з собою в центрі..... хоча може то німб був?.... Треба обміркувати :ps_ih:
Підйом на Молдовяну.
Табір під сідлом. Ставив намет, боявся, що як не втримаю - буде літаючий змій, а зуби цокотали так, що про жування їжі можна було не перейматися - це відбувалося мимоволі, такий сильний і холодний вітер був. А потім тиха зоряна ніч.
Озеро (назву не пам'ятаю)... Жанна, це було неочікувано... :smu:sche_nie:
Знову гори... Деякі ділянки дуже небезпечні. На трасі я особисто бачив три, відносно нові, хрести. В той же час по маршруту ходять навіть діти, хоча можливо тільки на деяких ділянках.
The Cure - Friday I'm In Love, Dire Straits and etc. :mu_zyk:
Побачив Трансфагараш. Нарешті...
Остання ночівля на маршруті.
Спуск до Трансфагараш. Травма коліна, закінчував спуск як дідусь опираючись на палички. Взагалі без трекінгових палок було б значно важче. Дуже радий, що вони в мене були.
От тут не знаю, чого ми спускалися по Трансфагарашу? Все одно Сашко нас потім піднімав назад на бусі... Але подивилися Трансфагараш ще й "знизу".
Бус... Озеро Відрару разом з ГЕС. Цікаво... але у всіх була така крепатура (а у мене ще й коліна), що часу на оглядовий майданчик і т.і. не вистачало.
Нічний Бухарест. Дякую Дмитру та Ользі за експромт-екскурсію.
Кордон з Болгарією та відчутна різниця між двома країнами.
Болгарське ЧМ з сильним холодним вітром, брудним пляжем, великими хвилями та залишками дельфіна. Люди ходили вже в дощовиках та куталися в одяг.
Парк вітроелектростанцій.
Румунське ЧМ мало чим відрізнялося від болгарського, хіба що, як на мене, чистіше.
Брашов, старе чистеньке містечко. Старі будиночки. Залишки фортифікаційних споруд. Сподобалося.
Ночівля біля дороги, попередження від поліції, що тут можуть бути ведмеді.
Синая - круто!
Бран - так собі, хоча і вважається замком Дракули.
Рупеа - так собі.
Сігошоара (місце народження Дракули) - цікаво, але туристична сфера ще малорозвинена.
І на останок - соляна копальня Salina Turda - сподобалося.
Наш кордон, коли митник, чи прикордонник унюхав нашу ковбасу :-)

Для себе... до замків бажано приїжджати якомога раніше. Бо потім ДУЖЕ багато туристів довкола. От в шахту ми класно потрапили. Людей майже не було, на стоянці нікого не було, ліфти майже без черг, а виходили, то все забито, неймовірні черги на ліфти.

Догори
 Профіль  

Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1 повідомлення ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Активный отдых в Украине: рафтинг в Украине, сплавы по Днестру рафтинг на Черемоше в Карпатах, экскурсии в пещеру Млынки